Aktuality

1 2   Následující   ››

Ukončení projektu

 

Závěrečné akreditované kurzy

V rámci projektu Další vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti práce se žáky s autismem pořádáme dva Závěrečné akreditované kurzy. Termíny kurzů jsou 16.4.-20.4.2012 a 28.5.-1.6.2012. Na těchto kurzech si budou mít možnost pedagogové prakticky vyzkoušet tvorbu pomůcek pro práci s žáky s autismem, konzultovat s odobníky, nahlížet do tříd, kde jsou vzdělávání žáci s autismem, apod.

 

PF 2012

 

Realizace akreditovaných kurzů

V květnu a červnu 2011 vyjíždíme na základní školy s akreditovaným Základním kurzem.

 

AKREDITACE ŠKOLY A KURZŮ DVPP

Dne 6.4.2011 byla udělena akreditace Základní škole, Brno, Štolcova 16 k provádění vzdělávacích programů akreditovaných pro účely zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících. Zároveň byla škole udělena akreditace k provádění tří vzdělávacích programů a vydávání osvědčení o jejich absolvování.

 

KONFERECE - poděkování

Dne 17.2.2011 proběhla v prostorách Pedagogické fakulty MU Brno konference Další vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti práce se žáky s autismem v hlavním vzdělávacím proudu. Tato konference byla spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

 

POZVÁNKA NA KONFERENCI

Dne 17.2.2011 se uskuteční celostátní konference v prostorách Pedagogické fakulty MU a v to rámci projektu:  Další vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti práce se žáky s autismem, reg. č. CZ.1.07/1.3.00/08.020. Tato konference je spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky. Na konferenci vystoupí např. Mgr. Zuzana Žampachová, Mgr. Martin Polenský, PaedDr. Věra Čadilová, PhDr. Hynek Jůn, Ph.D., PhDr. Lucie Bělohlávková, PhDr. Barbora Bazalová, Ph.D. a další.

 

PF2011

Přejeme Vám krásné svátky a hodně pohody a úspěchů v novém roce 2011. Realizační tým projektu

 

Navazující a Závěrečný kurz

Na podzim 2010 pokračujeme v ověřování a to Navazujícího a Závěrečného kurzu v projektu.

 

Ověřování vzdělávacích kurzů

28.4.2010 jsem začali s ověřováním Základního kurzu, který připravil tým sestavený z pedagogů ZŠ Štolcova, speciálních pedagogů, psychologů, asistentů pedagoga a rodičů a to v rámci projektu Další vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti práce se žáky s autismem.

 

Spouštíme ONLINE PORADNU

V současné době spouštíme ONLINE PORADNU. Váš dotaz se dostane odborníkovi, který Vám osobně odpoví. Dotaz i odpověď dostane pouze odborník a Vy. Nejčastější dotazy s odpověďmi budou vyvěšeny na stránkách a to anonymně. Bez odkazů na tazatele.

 

Účast na konferencích

Projekt Další vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti práce se žáky s autismem byl prezentován na dvou konferencích, na další dvě konference se chystáme.

 

Novinky na stránkách

 

Sputění webu s prezentací projektu

V říjnu byl spuštěn web s prezentací projektu Vzdělávání a autismus.

 
1 2   Následující   ››